Problém se spuštěním

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Problém se spuštěním

Zvolené téma obsahuje celkem 86 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Martina a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 87)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1510 odpověď

    Rezzi

    Ahoj všem, potřebuji radu. Předevčírem jsem si nainstalovala originál krabičkovou verzi Sims 4 a v pohodě hrála, bez jakéhokoliv problému. Včera jsem odinstalovala DEMO na vytváření Simíků, co jsem si stáhla před x týdnama a ejhle, Sims 4 mi nešla spustit. Dneska jsem celou hru přeinstalovala, protože jsem si myslela, že jsem tim odebráním dema z PC odebrala i něco, co potřebovala plná hra. No jo, jenže po novym nainstalování mi pořád hra nejde spustit, tak jdu pro radu, čím by to mohlo být? Už jsem zoufalá, těšila jsem se, jak propařim celej víkend a ono houby 🙁

    Když spustim hru, tak se mi ukáže logo Sims 4, chvilku se to snaží nabíhat, ale pak se to sekne s hláškou „Program SIms 4 přestal pracovat“. Nechala jsem si v tom okýnku i ukázat podrobnosti problému, ale vůbec se v tom nevyznám. Mám to přes printscreen v jpg, ale nevim jak to sem vložit.

    Nevíte někdo co s tím, chci zoufale hrát 🙁

    #1514 odpověď

    admin Honza
    Správce

    Rezzi, doporučuju obrátit se na zákaznickou podporu (na krabici je kontakt – email i telefon), oni jsou specializovaní přímo na řešení těchto problémů, určitě budou vědět! 🙂

    #1745 odpověď

    katerina

    dobry den dneska sem si koupila hru sims4 v original baleni a kdiz sem si to chtela na instalovat na prvnim cd se mi nainstalovalo origin a pak sem tam dala druhe cede a ukazala se mi tam jedna slozka se zipem a nejde mi to spustit pise mi to o nejakem zipu a ten origin se mi sice naistaloval ale nespusti se mito muzu na to klikat jak chci ale nic neukaze se mi zadna stranka a v obchode mi to nechtel vratit prosim o pomoc ps:omlouvam se za chyby ale blbne mi klavesnice

    #1757 odpověď

    Danvyto

    Začínám být silně znechucený nekompaktibilitou a problémovostí serie The Sims v posledních dobách. Začalo to třetím dílem, který se velmi často při ukládání zasekl a neuložil, padal, či se pravidelně načítal přes 10 minut klidně i. Čtvrté pokračování se tomu snaží zatím jaksi konkurovat, už se párkrát stalo že se hra sekla s chybnou hláškou: program přestal pracovat. Je nějaká možnost si v The SimS 4 zajistit pravidelný autosave? Chybí mi v nabídce Uložit a ukončit taky.

    Hlavně že experti z Maxisu tahají z lidí prachy za totožné věci, které nabízel díl třetí… bohužel ale taky i za chyby… Doufám že zamakají na updatech, opravách a DLCčkách do tohoto polotovaru a to prosím zdarma…

    Chce se mi blejt velebnosti…

    #1764 odpověď

    James

    Dobrý den co dělat když se ta hra seká a vše dlouho trvá?Předem děkuji za odpověd‘.

    #1792 odpověď

    Klára

    Dobrý den,
    Mám The Sims 4 v originálním balení a nechce se mi spustit. Po nainstalováni Originu jsem si hru stáhla a potom mi to ukázalo, že mám hru nainstalovat. To jsem udělala a hra nejde spustit, pořád mi to ukazuje místo „Hrát“ „Instalovat“

    #1885 odpověď

    Denisa

    Ahoj (dobrý den), mohli byste mi poradit?Koupila jsme si The sims 4 a normálně nainstalovala.Potom se mi nainstaloval Origin a když ho chci otevřít tak mi to nejde.Jenom se objeví na liště 🙁 Předem Děkuji 🙂

    #1975 odpověď

    koriri

    dobrý den nainstalovala jsem si the sims 4 a spustím,objeví se načítací obrazovka dám hrát a objeví se mi že hra nejde spustit na grafické kartě že se mám kouknout jestli karta vyplňuje požadavky a že mám aktualizovat ovladače ale já nevím kde a jak to aktualizuji a kde zkontroluji kartu předem děkuji nashledanou

    #2345 odpověď

    Wolferie

    Ahojky mám problém s galerií ve hře. Napíšu to tady po pořádku:

    1. spustím Origin a přihlásím se
    2. spustím hru
    3. ve hře se chci dostat do galerie, ale ona tam není, mám tam jen svoji knihovnu a to mám originální hru (moje kamarádka má TS4 stažené a galerii tam má :()

    Potom také když se chci přihlásit do Originu na internetu tak mi to pořád píše, že je špatné heslo nebo mail, ale já oboje zadávám správně.

    Prosím o pomoc, co mám dělat?

    Díky za odpověď

    #2428 odpověď

    Sára

    Můžu se zeptat nebude problém nainstalovat originál TS4 když mám teď jen demo? Když tady čtu tak se o to bojím 😀

    #2439 odpověď

    admin Honza
    Správce

    Sára: Úplně v pohodě. Mám The Sims 4 od dne vydání, hraju na dvou slabších počítačích (jeden 8 let starý desktop a druhý 3 roky starý low-end notebook) a za celou dobu jsem neměl jediný problém. 🙂 Pokud hra někomu nefunguje, obvykle nejde o problém hry, ale buď je chyba v například zavirovaném počítači nebo potom mezi stolem a židlí. 🙂

    #2455 odpověď

    Katka

    Ahoj, mam ten samy problem. Podarilo se ti jej nejak vyresit?

    #2573 odpověď

    Katy

    Dobrý den,
    Mám The Sims 4 v originálním balení a nechce se mi spustit. Asi týden normálně fungovala a já nemám ponětí, kde je chyba. Hra se mi normálně spustí, ale jakmile kliknu na „hrát“ začne se to načítat a pak mě to vyhodí tam kde jsem byla nebo se to načítá a vtom stavu se to jakoby sekne. Jestli někdo ví v čem je chyba, prosím napiš. Předem děkuji.

    #2575 odpověď

    Cova

    Katy: Dceři se stalo to samé – po několika dnech normálního hraní hra přestala fungovat, z mapy se nedalo dostat do domácností, po kliknutí na „hrát“ ji to neustále vracelo zpět do mapy. Kontaktoval jsem EA, dva dny jsme to řešili a posléze jsem od EA dostal informaci, že se jedná o chybu, na které vydavatel pracuje (bude opravný patch, neví se ale kdy vyjde). Pokud Ti nebude vadit začít hrát hru znovu od začátku, provizorním řešením je odstranění celé složky „The Sims 4“ v umístění Dokumenty/Electronic Arts. Před odstraněním je ale nutno celou složku nutno zkopírovat třeba na flash disk pro další použití!! Po vydání patche by mělo jít použít celou složku znovu a pokračovat ve hře s původními nastaveními a uloženými domácnostmi.

    #2582 odpověď

    Adéla

    Ahoj koupila sem si the sims 4 a hrala sem to asi tak 4 dny potom sem si 5 den chtela zahrat ale kdyz sem na to klikla tak se mi jen u ukazatele mysi na obrazovce ukazovalo načítaní. Potom sem mohla klikat jak sem jen chtea ale stale mi nic neukazovalo. Prohledavala sem i ruzne slozky a vsechno bylo v poradku a skousela sem to odinstalovat ale neslo to. PROSÍM JESTLI MI PORADÍTE. DĚKUJI BUDU RÁDA ZA KAŽDOU POMOC. NECHCE SE MI ZROVNA MOC REKLAMOVAT HRU A ANI S NIKYM VOLAT PŘES TELEFON.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 87)
Odpověď na: Problém se spuštěním
Osobní informace: