problém s vařením – nefunguje příkaz

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 problém s vařením – nefunguje příkaz

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Markéta a poslední změna proběhla před 3 roky.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3129 odpověď

    Eva

    Ahoj, máte někdo zkušenost s tím, co dělat, když nemůže simík vařit? Dám mu příkaz něco uvařit, cinkne to, odečtou se penízky, ale simík zůstane stát, jako bych po něm nic nechtěla a činnost se ani na chvilku nezobrazí ve sloupečku, kde se činnosti zobrazují.
    Občas pomůže znovu spustit hru, ale občas taky ne 🙁
    Prosím poraďte, děkuji.

    #3171 odpověď

    Jája

    Možná by to chtělo až to zase udělá reset simíka.
    Zkus použít toto:
    resetSim <celé jméno Simíka> . Nestává se to často, ale občas se Simík „zasekne“, když něco dělá nebo je ve městě. Také se něco může zaseknout na něm. V takovém případě použijte tento cheat. Může chvilku trvat, než se Simík znovu objeví, protože bude nutné jej od základů znovu sestavit. Příklad použití: resetSim Mortimer Goth . Než tak uděláš tak ale spusť řádek na vepsání (konzole). Stiskem CTRL + Shift + C zároveň. Já používám CTRL a Shift vpravo. Snad ti to pomůže. 🙂

    #3218 odpověď

    Miu Miu

    Než resetovat Simíka, doporučuji vypnout a zapnout celou hru znovu. Taky se mi to stává a zatím jsem resetovat simíka nemusela, jen vypnut a znovu zapnout hru.
    Stává se to, když hra běží dlouho nebo se špatně načte už od začátku.

    #3302 odpověď

    Jája

    Miu Miu . To je sice hezké a je to pravda. Ale jak píše tazatelka „Občas pomůže znovu spustit hru, ale občas taky ne“ Proto má případná rada do budoucna. To co píšeš je samozřejmost. To co já je jako druhý krok. 😀

    #32022 odpověď

    Lerry535

    Nic z toho nefunguje, mám podobný problém jako tazatelka :/

    #39635 odpověď

    Adam

    Dobrý den,
    Vedle sporáku musíte mít linku (skříňku) na které nesmí být nic položeno…(např.: kávovar, okrasná kytka, atd.) Budete muset odstranit, nebo přemístit tu věc, co tam máte.
    Snad Vám to už půjde.

    #39687 odpověď

    Markéta

    Ahoj, mám podobný problém u většiny interakcí – Simíci se nemohou například najíst, teleportovat (přes cheat), interakce s krbem atd.. Zkoušela jsem cheat resetSim i restart hry a nic.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
Odpověď na: problém s vařením – nefunguje příkaz
Osobní informace: