Problem s mody-pruhovane vlasy

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Problem s mody-pruhovane vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Nikita a poslední změna proběhla před 2 roky.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29177 odpověď

    Maja

    Ahoj prosím Vás mám problém s mody, konkretně jen s vlasy. Všechny tmavé hnědé atd jsou s blond prameny – pruhy či co to je… když simíka vytvářím tak je vše v pořádku a proto jim v pohodě dám tmavé vlasy, ale když chci hrát mají je s těmi pruhy. Neví někdo co to je a co s tím? 🙁

    #29267 odpověď

    I <3 The sims 4

    Ahoj, taky se mi to stává, nevím co s tím je, ale pokud sis táhl/a cc (custom content) tak se to nijak spravit nedá, 🙂 Taky by mě zajímalo co s tím je, ale nejde to nijak spravit. Jinak dík že jsi to jsem dala a lidi mohou vědět co se může stát :3

    #29628 odpověď

    Petra

    Lidi, nebuďte hloupí. Je to způsobené špatným nastavením grafiky. Lidi co cc vytvářejí jedou na vysoké rozlišení a vysoké detaily. Stačí se ve hře podívat do nastavení. Ale pozor, některé počítače to nezvládají, to se vám začne hra zasekávat.

    #30185 odpověď

    Neznám tě

    Ahoj, je to jednoduché. Jak už napsala Petra, je to nastavením grafiky. V nastavení grafiky hry (tři tečky nahoře v pravo, nastavení, znáš to :D) si vypni režim nooteboku. 😉

    #30296 odpověď

    Eyga

    Dobrý den, já mám zase opačný problem. Já když už to naistaluji a zapnu hru bez režimu notebooku tak se hra nehorázně seká a nejde vůbec hrát. Mám normálně počítač. Už jsem hledala a četla strašně moc okolo ale pořad nevim jak hru zrychlit. Byla bych ráda za pomoc. Děkuji

    #30351 odpověď

    Eleanor015

    Dobrý den, a splňuje váš počítač alespoň minimální systémové požadavky? Nebo zkusit snížit detaily v nastavení. Také jestli máte správně nastavené herní rozlišení, to taky může dělat svoje. Taky jestli máte nějaké downloady ve hře, mody.. Může to způsobovat více věcí, klidně může pomoct jen, že si aktualizujete grafické ovladače. Nebo může být důvodem nedostatek místa v PC, či že při hraní si necháváte otevřeno na ploše nějaké další aplikace, které mohou hru brzdit apod.

    #41610 odpověď

    Nikita

    Ahoj jo myslím že je to prostě grafikou, taky se mi to stávalo co si tak pamatuji, jinak co se týká skutecneho života co říkáte na tohle když už se tu řeší ty vlasy.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 7 (celkem z 7)
Odpověď na: Problem s mody-pruhovane vlasy
Osobní informace: