Problém s chozením do práce

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Problém s chozením do práce

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  marmeláda a poslední změna proběhla před 3 týdny, 2 dny.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38996 odpověď

  Veroina

  Zdravím,potřebovala bych poradit. Má siminka je herečka. Zpočátku fungovalo všechno v pořádku, ale teď mi nejde chodit do práce. Nepřijde mi ani upozornění, že má jít siminka za hodinu do práce a ani ve chvíli, kdy by měla vyrazit se nic neděje. Zkoušela jsem reeetovat siminku, vypla jsem a znovu zapla hru, taky jsem zkoušela dát vypoved, ale nic nefunguje. Už v minulosti se mi něco podobného stalo, takže v samotné kariéře asi problem není. Nevíte někdo, co s tím? Děkuji 🙂

  #39000 odpověď

  Michi

  Mám úplně ten stejný problém 🙁

  #39004 odpověď

  ANETA

  tak mám stejný problém, už jste na to přišli co s tím ?:-( díky za info….

  #39010 odpověď

  Veroina

  Zdravím. Nepovedlo se mi problém vyřešit úplně, ale po hodinách hledání na internetu jsem našla něco, co aspoň občas zabere. Zkusila jsem hru v originu opravit. Pokud nevíte, jak na to, tak je to hrozně jednoduché. V originu si najdete normálně The sims 4 ve svojí knihovně her, pravým tlačítkem na hru kliknete a zadáte volbu „repair“. Hra se začně opravovat, zabere to ale docela času. Co je důležité, pokud máte ve hře nahraný vlastní obsah, tak jej ze složky, kde se nachází, dát po dobu opravování pryč. Hra se jinak může poškodit. Hoďte to třeba do nějaké složky na plochu. Až se hra opraví, tak to vraťte zpět. Možná to pomůže. Mě to pomohlo, ale ne trvale. Pořád se mi stává, že mi do práce simík nejde. Možná že když to budete opravovat před spuštěním každé hry, tak by to mohlo pomoct, ale to ještě nemám vyzkoušené.

  #39018 odpověď

  Aneta

  Dobrý den, tak to mi bohužel také nepomohlo 🙁 … chjo… nevím co s tím..

  #39021 odpověď

  Emm

  Taky úplně stejný problém, hru jsem zkusila resetovat a nic 😢

  #39030 odpověď

  Míša

  Já mám taky ten samý problém 🙁 Nevíte, jestli je možné napsat na nějakou technickou podporu?

  #41849 odpověď

  marmeláda

  ahoj, trápí mě ten samý problém. jediný, co mi zatím pomohlo je odstranit vlastní obsah ze hry.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)
Odpověď na: Problém s chozením do práce
Osobní informace: