Příprava jídel – chyba

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Příprava jídel – chyba

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  TiGeR a poslední změna proběhla před 5 roky, 6 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31016 odpověď

    TiGeR

    Zdravím,

    Chci se zeptat, jestli by mi někdo poradil, proč když simíci připravují jídlo, tak si prkénko na kterém krájí zeleninu nebo misku, ve které něco míchají položí na kuchyňský pult skrz další objekty, které na něm jsou a nebo je odnáší mimo kuchyni na jiné pulty (např v koupelně) a jídlo připravují uplňě někde jinde, než v kuchyni.

    Děkuji moc za jakékoliv postřehy a rady.

    #31129 odpověď

    J.J.

    Jediné co mě napadá je nedostatek místa na kuchyňských pultech. Mě se to občas také stalo, pokud byly kuchyňské pulty plné nádobí nebo dekorací. Jinak se mi to nestává

    #31204 odpověď

    TiGeR

    Právě že jsem zkoušel oddělat pryč i veškeré dekorace z pultů v kuchyni. Kuchyně je celkem velká, je tam tak 10 pultů, myslím, že prostoru mají dost, ale i přesto šel simím připravovat jídlo do místnosti na uplně jiném konci pozemku, kde mám také pulty, které ale slouží jako obývací stěna, nebo jako pult v koupelně. A tam prostě připravuje jídlo a tác, prkéno, nebo hrnec položí skrz ty dekorace. Já tomu nerozumím, nějaká chyba hry, nebo nějaká chyba s /bb.moveobjects? Tento cheat jsem použival při stavbě domu, aby bylo možné umisťovat objekty blíž k sobě, jenže při hraní ho mám vypnutý, takže nerozumím tomu, proč to pokládají pořád skrz objekty… :/

    #31205 odpověď

    TiGeR

    A také nechápu, proč i se všemi vypnutými cheaty mi lze umisťovat ty drobné dekorace na pulty skrz sebe. To je běžné, nebo je to chyba v mé hře?

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Příprava jídel – chyba
Osobní informace: