Nejdou mi přidat Mody a Doplnky

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Nejdou mi přidat Mody a Doplnky

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Alča a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3508 odpověď

    Tomáš

    dobrý den mohu se zeptat co bych měl dělat když sem si přidal doplnky jako stul knížka atd do složky mods a když zapnu hru není to tam pomoct prosím 🙂

    #6511 odpověď

    Stáňa

    Ahojky prosím koupila jsem si the sims4 a nainstalovala jsem cd 1 a co mam delat s tim druhym cd? Aječtě jednu radu prosím když si stahnu downloady třeba nejake obleceni otevřu si elektronic arts pak the sims4 a mod a vlozim to ta otevřu hru a nikde nic prosim poradte mi. Dekuji

    #6515 odpověď

    Petobenicky

    Čo sa týka CD2, to by mal vyžadovať Origin automaticky počas inštalácie.
    Odpoveď na druhú otázku je, že po spustení hry vojdeš do Hlavného menu/Nastavení hry/Ostatní kde zaklikneš „Zapnout vlastní obsah a mody“ a prípadne tiež „Úpravy skriptů povoleny“

    #28585 odpověď

    adéla

    ahojky chtěla jsme s ezeptat když v hlavní nabídce jak dám položku ostatní tak tam nemám zobrazit vlastní mody jak to ? a mám šedy i facebook a nemužu se přihlasit nevím jestli to zpusobuje právě to děkuji

    #28609 odpověď

    Nekdo

    Dobry den nejdu mi v hre scripty aj ked som povolila uprava scriptu děkuji

    #29463 odpověď

    Tereza

    Ahoj, nedávno jsem si koupila hru The sims 4 sadu, kde je základní hra a rozšíření Psi a kočky. Všechno jsem stáhla v pořádku. Jen mi tam nejdou downloady. Koukala jsem i na návody jak to tam dát a všimla jsem si, že každý to má ve složce “electronic art” a já to mám v “origin game” nevíte co s ním? Dala jsem do všech složek v The sims 4 složku “Mods” vše mám povolené v hře a nic.

    #39480 odpověď

    Míša

    Ahojky. Mám stáhlou nejnovější verzi TS4 a když si rozkliknu složku s TS4 v souborech, tak tam nemám složku Mods. Tím pádem si do hry nemůžu vkládat vlastní mody. Nevíte co s tím? Prosím?

    #39502 odpověď

    Lili

    Možná bych zkusila složku Mods sama přidat 🙂

    #39584 odpověď

    Marie

    Ahoj, prosím o radu. Po poslední aktualizaci mi zmizely a nejdou přidat žádné módy.
    Po zapnutí hry po aktualizaci se mody vyply. V nastavení jsem je zapla a restartovala hru, ale po opětovném spuštění jsou v nastavení opět vyplé a vyskočí hláška, že byly po aktualizaci vypnuty. Zkoušela jsem přidávat jednotlivé mody do složky jeden po druhém a znova v nastavení zapnout a restartovat a nejde to ani s jedním. Zkoušela jsem i stáhnout nové, které vyšly až po aktualizaci a stejně to stále nejde, takže tím, že bych měla nekompatibilní módy s aktualizací to asi nebude.
    Děkuju

    #39769 odpověď

    kamila

    Ahoj, mám úplně stejný problém jako Marie. Také bych ráda věděla co s tím. Nikdy jsem mody do TS4 nedávala ale postupovala jsem podle návodu a nic.

    #39811 odpověď

    Elis

    Mám úplně stejný problém.

    #40267 odpověď

    Alča

    Ahoj stalo se mi to stejné, našla jsi řešení ?

Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (celkem z 12)
Odpověď na: Nejdou mi přidat Mody a Doplnky
Osobní informace: