Nejde spustit hra

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Nejde spustit hra

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  tereza a poslední změna proběhla před 6 roky, 3 měsíci.

Prohlížíte 14 příspěvků - 1 z 14 (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3265 odpověď

    vlastik

    Dobrý den, měl bych dotaz. Zakoupil jsem si hru Sims 4, nainstaloval ji a bez potíží odehrál přibližně 28 hodin herního času. Nyní však, když chci hru spustit hlásí mi:
    „S grafickou kartou v tomto systému nelze hru Sims 4 spustit.“

    Hru spouštím na stále témže notebooku, na kterém jsem před tím bez potíží hrál. Ovladače grafické karty mám aktuální. Hru jsem zkusil odinstalovat a zase nainstalovat, ale nepomohlo to.
    Můžete mi prosím říct, co mám udělat, aby mi hra opět začala fungovat. Děkuji.

    #3266 odpověď

    lenuli001

    Ahoj.mam stejny problem, pred 2 dny jsem hru hrala a dneska, to pise tenhle error.ovladace jsem zkousela preinstalovat a zadna zmena…podle me to zpusobila posledni aktualizace.doufam, ze nekdo bude vedet…

    #3276 odpověď

    Michaela

    Ahoj, dnes jsem aktualizovala hru a mám úplně stejný problém! Je to k nasr*ní, když si chci zahrát a ono to nefunguje. Taky mi to tam hází problém s grafickou kartou, ale počítač je nový, ovladače taky a hra je originální. Doufám, že to napraví. Budu asi muset zavolat na zákaznickou podporu jinak už nevím…

    #3286 odpověď

    Awesome

    Ahoj, mně se to taky stalo. Musíte si vypnout Origin ve hře, tady je návod: http://sims4.crinrict.com/en/2014/09/deactivate-origin-in-game/ Kdyby někdo nerozuměl anglicky, klikněte na Origin -> Nastavení aplikace -> Origin ve hře a odškrtněte „Zapnout Origin ve hře“. Pokud to chcete jen pro konkrétní hru, klikněte v záložce „Moje Hry“ na danou hru pravým tlačítkem, vyberte „Vlastnosti hry“ a zaškrtněte „Deaktivovat pro tuto hru funkci Origin“. Snad vám to pomůže:)

    #3287 odpověď

    Nikuš

    Ahoj, taky mám stejný problém. Hru mám koupenou už od minulého roku a celou dobu to bylo bez problému. Až ted po včerejší aktualizaci mi hra nejde spustit s tím že mi to píše o grafické kartě a o nejnovějších ovladačích. Zkoušela sem vše přeinstalovat a nic. :/ Až teď si tady čtu a myslím že je to tou aktualizací. Doufám že to brzo napraví.

    #3296 odpověď

    admin Honza
    Správce

    Některé z těchto problémů prý způsobuje nekompatibilita některých modů se hrou, zkuste dočasně hru spustit bez nich, mohlo by to pomoci.

    #3297 odpověď

    jikl

    Ahoj já mám ten stejný problém jako Nikuš akorát já to hrála asi čtyři dny před aktualizací pak jsem to aktualizovala a objevilo se tohle a rada mi nepomůže protože já mody nemám

    #3298 odpověď

    Bishop

    Ahoj, chtěl jsem jen poděkovat za radu, sestře na NB dělala hra to samé, ale stačilo deaktivovat Origin ve hře a vše ok, takže děkuji a potvrzuji funkčnost 🙂

    #4851 odpověď

    Hanča

    Dobrý den chtěla bych se zeptat jak mam aktualizovat hru the sims 4. hlasí mi to že to mám aktualizovat přes origin ale já nevim kde to najít. poradte mi prosim 🙂 děkuju

    #5138 odpověď

    Rada

    Chtěla jsem poradit, nejde mi spustit origin ani the sims 4. Nevíte co mám dělat? Naposledy jsem chtěla hru aktualizovat a aktualiovala se velmi dlouho, tak sem počítač restartovala a od té doby mi nejde spustit origin ani The sims 4

    #28477 odpověď

    Sája

    Chtěla jsem poradit, taky mám the sims 4, s tím, že mi ukazuje, že hru nejde spustit kvůli grafické karty, ale celou dobu jsem to normálně hrála a šlo mi to. Deaktivovt origin a takové ty věci, které jste tu psali jsem udělaa a i tak mi to nejde. Nevíte někdo ještě o nějaké radě ? děkuji.

    #29126 odpověď

    Andrea Malá

    Dobrý den,
    bylo nám doporučeno, abychom odinstalovali a nainstalovali znovu origin, poté již hra sims 4 a její další dodatky nelze spustit, hlásí to systémovou chybu, program nelze spustit, protože v počítači chybí api-ms-win-crt-runtime-I1-1-0.dll., pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu, což jsme udělali a nejde nic, zhruba asi 10 originálních her a bundlepacků. Prosím poraďte, do té doby jsme hráli bez problémů. Nemohun se dovolat na telefonickou linku a stejně tam na mě mluví záznamník anglicky. Předem děkuji, řeším to již 2.týden a zatím bez odpovědi. A. Malá

    #29257 odpověď

    Michal

    Zdravím. Má prosím doma někdo funkční myš od the sims 4? Sháním pro přítelkyni k vánocům, ale nikde ji už nemohu sehnat :-/

    #29500 odpověď

    tereza

    potrebuju pomoc prosim restartoval se mi pocitac a hra mi z originu zmizela nevite nekdo co s tim

Prohlížíte 14 příspěvků - 1 z 14 (celkem z 14)
Odpověď na: Nejde spustit hra
Osobní informace: