Nejde mi zobrazit cheatovací okno, dříve šlo

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Nejde mi zobrazit cheatovací okno, dříve šlo

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Eliska horkelova a poslední změna proběhla před 9 měsíci.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28044 odpověď

    Linda

    Prosím pomozte, nejde mi zobrazit cheatovací okno u koupené krabicové hry sims 3, dřív na starém PC šlo, nyní nejde ani tam, ani na novém PC.
    Při zmáčknutí ctrl shift c nebo ctrl shift win c to akorát vyfotí.
    Prý mám někde nastavéné něco, ale co? Mám to v novém počítači s Win 10,je zatím skoro prázný tak nevím, ale v tom starém win XP to nyní také nejde spustit a dříve to vždycky šlo. Prosím poraďte, hledám na netu a kromě zkoušení variant mačkání těchto kláves nic. Díky

    #28072 odpověď

    Iveta

    Ctrl shift C a měli by to fungovat.
    Mě to jde normálně, tak jedině doporučuji zkusit restart hry, případně i restart pocitace. Když nepomůže ani jedno, tak ještě pročistí počítač ccleanerem včetně registru nebo rovnou napiš přímo na technickou podporu hry.

    #28107 odpověď

    Linda

    Ahoj, mam uplne novy, cisty pocitac k vanocum a cheaty to nezapne.Misto toho to vyfoti. Na druhem,starem Pc, kde to kdysi bylo ok to dela to same. Udajne mam zaplou nejakou funkci, ktera koliduje s touto klavesovou zkratkou, zajimalo by me,co si pod tim mam predstavit a jak to zrusit. Uz vic lidi toto s tim focenim misto konzole na internetu v ruznych jazycich hleda, ale nikdo zatim nedostal odpoved.Diky za radu, Linda

    #28115 odpověď

    Iveta

    Tak asi jedině ta technická podpora… Koukala jsi jestli není v nastavení hry na zaškrtnutí něco jako „povolit klávesové zkratky?“ Já se teď podívat nemůžu, protože teprve instaluji TS4 na nový notebook (zároveň tedy doufám, že mi nenastane stejný problém)

    #28137 odpověď

    Linda

    zkusím to zaškrtnutí, jinak jsem pořídila další počítač s win 7, nahrála do něj Sims 3, vyhla se obloukem všem nabízeným aktualizacím a cheatovací okno mi jedeee!!!
    Nicméně to neřeší výše uvedený problém a i pro ostatní, koho to zajímá, zkusím tedy ve starém počítači s win xp i v novém počítači s win 10 nahrát hru znovu bez všech aktualizací, třeba chetovací okno pojede!

    #28170 odpověď

    Iveta

    Tak mě jde cheatovaci okno v pohodě i ve win10 se všemi aktualizacemi.

    #39888 odpověď

    Barborka

    nechce alebo nejde mi vyskočit okno v simse cte shhift a c a nič

    #43319 odpověď

    Eliska horkelova

    Ahoj mám úplně stejný problém nechce se mi zobrazit chatování lišta a místo toho mi to dělá skenshot obrazovky a to mi to ještě včera fungovalo):

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (celkem z 8)
Odpověď na: Nejde mi zobrazit cheatovací okno, dříve šlo
Osobní informace: