Nejde mi spustit TS4!!

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Nejde mi spustit TS4!!

Zvolené téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Terka a poslední změna proběhla před 3 roky.

Prohlížíte 9 příspěvků - 31 z 39 (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37286 odpověď

    Barbora Nováková

    Mám stejný problém už jsem koušela třeba odstranit potíže ale nic nevím co mám dělat prosím o radu jak z provoznit Sims4 jsem s toho zmatená prosím

    #38803 odpověď

    blrrrrr

    no mě se to zapne a potom tam vyskočí okno a načítá se to 2 hodiny

    #38804 odpověď

    blrrrrr

    jsem nooob

    #38992 odpověď

    Viki

    Zdravím. Mám ten samý problém. Kdykoliv zapnu hru, při načítání sama „spadne“. zkoušela jsem aktualizovat hru, vypnout/zapnout origin, odhlásit se a znovu přihlásit, odškrtnout to jedno políčko, co tu radili výš, restartovat pc… Nic nepomohlo. Hru mám originální i s dodatkem a jsem už zoufalá. Nevím, co je špatně.

    #39057 odpověď

    Timea

    Ja mám podobný problém mňe napríklad nejde ani spustiť Origin. Nedá sa mi prihlásiť a to isté platí aj pre EA. Keď sa idem prihlásiť stále mi napíše že majú technickú chybu a že mám prihlásenie opakovať neskôr. Takto to ide už 3 týždne. 😓

    #39235 odpověď

    Betka

    Ahoj lidi dneska sem si chtela zahrat TS4 jenze mi tam vyskočilo stehne okenko ja Marekovi

    #39365 odpověď

    Ivana

    Ahoj mám stažený dodatek ke hře Discover University, když ho chci zapnout vyskočí mi okýnko, že nemám v počítači Origin. Ten nainstalovaný mám a normáln funguje. Ani po opětovném odinstalování Originu mi to nejde spustit.

    #39677 odpověď

    Lena

    Ahoj, po poslední aktualizaci 21.3.2021 mi už taky nově zakoupené TS4 vůbec nejde. Dostanu se do vybraného města, zvolím rodinu (v tuto chvíli už se vše zasekává) a pokud jsem rychlá a dokážu potvrdit hraní..už vidím jen načítání. Třeba 6 hodin.. hra už poté nelze vypnout, jen tvrdým vypnutím notebooku. Žádné ukončení programu, ani stažení na lištu nefunguje. Už to je skoro 10 dnů.

    #39733 odpověď

    Terka

    Čauky, mám otázečku já mám na starým the sims učtě stáhlý už the sims4 ale na ten učet se mi nejde připojit a chtěla bych si ho nainstalovat do mého nového učtu ale nejde mi code. Pomůžeš mi prosím

Prohlížíte 9 příspěvků - 31 z 39 (celkem z 39)
Odpověď na: Nejde mi spustit TS4!!
Osobní informace: