Nejde mi spustit TS4!!

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Nejde mi spustit TS4!!

Zvolené téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Terka a poslední změna proběhla před 3 roky.

Prohlížíte 15 příspěvků - 16 z 30 (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28175 odpověď

    Jana

    Ahoj
    Hra mi vůbec nejede!Když chci spustit hru tak se origin načítá strašně dlouho načítá a vůbec nejede.A když už se načte tak The sims 4 vůbec nereaguje.Už jsem počítač asi 7x restartovala (můj počítač je Msi Predator s Windows 10).Prosím poraďte mi jsem z toho zoufalá 🙁

    #28176 odpověď

    Jana

    Jo a mám originální CD.

    #28177 odpověď

    Jana

    Ahoj mám znovu problém

    Když chci spustit The sims 4 tak to chvíli jede a pak mi hra spadne.Nevím co dělat jsem z toho zoufalá.Za odpověď předem děkuji.

    #28179 odpověď

    Keithynka

    Taky s tím mám problém.
    Po nějaké době jsem dostala chuť si TS4 zahrát. Na Originu to po mě chtělo aktualizaci hry, na kterou jsem teda klikla. Pak už mi nešlo nic. Smazat hru a nainstalovat ji znovu nejde, takže se tady s tím „drbu“ už od včerejška a pořád jsem na nic nepřišla..

    #28419 odpověď

    Jana

    Ahoj, už dlouho jsem měla stejný problém a upřímně už jsem se vzdala této hry a přestala jsem hledat co to je za chybu. Až po 3 měsících jsem náhodou narazila na tuto stránku! Jestli máte nadále problém se spuštěním (měla jsem úplně stejný jako slečna, která „podala dotaz“), obraťte se na stránky, které tu již zmiňovala “ Katka, 27.3.2015″. Skutečně to pomohlo, proběhly další aktualizace hry a spustila se mi. Asi zázrak? Hodně zdaru, pro ty z Vás, kteří nejsou žádní počítačoví experti jako já, to není žádný nadlidský úkon :)!

    A Katko, díky za radu!

    #29450 odpověď

    Kateřina Mikysková

    Ahoj nejde mi spustit hra. Vždy, když hru zapnu, tak se chvíli načítá a pak se mi objeví tabulka se vzkazem o tom že the sims 4 přestalo pracovat. Hru jsem zkoušela přeinstalovat, různě nastavit a nic nepomohlo. Nevím jestli je to chyba třeba v originu nebo ve hře. Každopádně kdyby jste někdo věděl co s tím, tak mi prosím odpovězte.

    #29545 odpověď

    Kateřina Mikysková

    Ahoj … Dnes jsem si chtěla pustit hru, ale nejde načíst. Vždy když zmáčknu na tlačítko PLAY tak mi to hned spadne. Pomozte prosím už jsem fakt zoufalá 🙁

    #29835 odpověď

    Elis

    ahoj…. potřebuji pomoc… pořád na origin zadávám spravný e – mail i heslo ale origin se očividně rozhodl že to není správně…. OVŠEM… když zkouším kliknout na nápis ‚forgot your password‘ (nebo tak něco) tak to nejde… a kdyyž už to jde, chtějí po mě vědět jestli nejsem robot… vždy to vyplním, spadne wifi, píšou že se vyskytla chyba a chtějí to udělat znovu… 🙁 pomůže mi prosím někdo??? předem děkuji a pardon za gramatiku…

    #29839 odpověď

    kami

    ahoj, může mi někdo poradit? mám originální hru a když ji chci spustit tak mi to spadne a napíše, že musím mít spuštěný Origin, ale ten mám spuštěný, i když hru otevírám přes ten Origin, tak to po každé spadne a napíše hlášku, že ho musím mít spuštěný. už nevím co s tím 🙁
    Navíc mám ještě jeden problém mám originální disk Psi a kočky a nejde mi nainstalovat, píše mi to, že ten sériový kód je nesprávný.Taky je to originální disk.
    prosím poraďte co s tím.

    #29870 odpověď

    Filip

    Udělejte to že si odinstaluje té ORIGIN poté jděte na stránky originu a tam si stáhněte anglickou verzi originu (protože Ćeska tam nejde vůbec naistalovat.Mel jsem taky stejný problém ale po tomhle mi to už jde.Doufam že jsem pomohl XD

    #29885 odpověď

    Bára

    Zdravím,
    Zkuste u hry v Originu kliknout na tlačítko nastavení a Game Properties. Najdete zde zaškrtnuté tlačítko ,,Enable Origin In Game…“. Odklikněte toto a hra se vám znovu spustí 🙂

    #32943 odpověď

    Nina

    Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli někdo má skušenosti s tím,že se vám pořád aktualizuje originální

    #33286 odpověď

    Eliška Kvapilová

    Ahoj, simici mi nejdou vůbec spustit, ukáže se že program přestal pracovat. Nevíte někdo co s tím ?

    #33465 odpověď

    Michaela

    Mne pomohlo to, čo napísala Bára 17.3.2018

    Origin / Application Settings / More / Origin In-Game /
    Enable origin in game – vypnúť

    #33659 odpověď

    Timča

    Ahoj kupila som si TS4 a najprv išiel
    A potom prestal fungovat. Tak som sa
    to pokusila naistalovat odznova ale nejde to.
    Nechce mi to zobrat ten kód. Neviete mi niekto
    Pomôcť?

Prohlížíte 15 příspěvků - 16 z 30 (celkem z 39)
Odpověď na: Nejde mi spustit TS4!!
Osobní informace: