Nejde mi spustit The sims 4

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Nejde mi spustit The sims 4

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Midagere a poslední změna proběhla před 5 roky, 9 měsíci.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28828 odpověď

    Aneta

    Nejde mi spustit The sims 4 mám je už od prosince a všechno fungovalo a ted když jsem to chtěla spustit tak se mi objevil origin a že The sims jde aktualizovat tak jsem to dala aktualizovat a napsalo mi to chybu tak jsem vypla origin a od tý doby mi nejde ani origin ani The sims 4 nic mi to nepíše prostě to nereaguje 🙁 Nevíte jesli to nemůže být dowlady do The sims 4?

    #28872 odpověď

    Eleanor

    Aneto, zkuste downloady vyndat pryč ze hry, jelikož downloady to někdy způsobují, že hra pak nejde aktualizovat. Pokud to nepůjde ani když dáte pryč downloady, zkuste hru opravit nebo se obraťte na technickou podporu Originu.

    #29088 odpověď

    Veronika

    Včera jsem si the Sims 4 aktualizovala a od té doby mi nejde kliknout na PLAY! Už jsem zkoušela opravit i dat pryč downloady a pořád nereaguje… Uz nevím co s tím, pomůžete mi? 🙁

    #30481 odpověď

    Hana

    Po vložení downloadu mi The sims 4 prostě nejede. Když je vyndám tak ano, ale nechápu proč mi to nejde když ostatním ano. Prosím poraďte.

    #30488 odpověď

    Midagere

    Po poslední aktualizaci se spousta modů stala zastaralými. Mrkněte na Sims4Vip (nebo tak nějak, moc přesně nevím), tam mají seznam modů, co se s nimi děje po nové aktualizaci, některé je třeba stáhnout znovu, jiné zkrátka nefungují.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
Odpověď na: Nejde mi spustit The sims 4
Osobní informace: