Nedostatky the sims 4

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Nedostatky the sims 4

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Jayjay a poslední změna proběhla před 6 roky, 4 měsíci.

Prohlížíte 3 příspěvky - 16 ze 18 (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3222 odpověď

    Hanka

    Na Sims 4 jsem se hodně těšila. Reklama vypadala, že hra bude nadčasová. Po nainstalování hry byl šok to město… 2D obrázek? Jako fakt?? Začla jsem hrát…. Vytvoření símíka bylo opravdu nadčasové a nejvíc oceňuju uložení několika typů pro jedno oblečení. Při samotném hraní mě nejvíc dostalo umístění věcí na zeď, naprosto volné. Taky volba výšky stěn a základů je skvělá. Grafika se opravdu povedla. Pár dní mě opravdu bavilo hrát svého prvního simíka, ale štvalo mě, že se nemůžu podívat na jeho náladu, když je v práci a zadat mu činnosti. Ze začátku nadšení, ale pak jsem začala pátrat dál a zjistila, že mě hra nutí mít město podle ní a že mi povolí 3 volné pozemky. Sakra proč?? K čemu mi je super hra, když si nemůžu vytvořit nové domy (nepočítám nový save) a hra je v podstatě potom nehratelná??? Přišlo ohromné zklamání, přirovnání a Sims 1 a od té doby jsem hru nezapla… Hraju teď zas TS2 a jsem spokoná. Sice nemůžu navštěvovat sousedy a dělat víc věcí současně, ale mám velkou mapu s hodně simíky a můžu hrát po deneracích. Vše je na mě a můžu sama ovládat v klidu jejich životy a tvořit si město. A to mi za to stojí! (TS3 jsem párkrát hrála, ale zůstala jsem u TS2 protože se mi tam nelíbily ty kulaté obličeje a v TS2 už mám dost simíků a nejdou převést do vyšší verze…)

    #29251 odpověď

    GZ

    Nevíte kde je radnice v the sims nebo jak mám přejmenovat dítě?

    #29325 odpověď

    Jayjay

    Dítě (ne novorozeně) jde přejmenovat v úpravě simíka – přes zrcadlo. Načte se celá rodina a tam se dá jméno přepsat, nebo v úpravě světů přes správu domácností

Prohlížíte 3 příspěvky - 16 ze 18 (celkem z 18)
Odpověď na: Nedostatky the sims 4
Osobní informace: