nastaveni cestiny

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 nastaveni cestiny

Zvolené téma obsahuje celkem 56 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Vladimír a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 1 týdnem.

Prohlížíte 12 příspěvků - 46 z 57 (celkem z 57)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28208 odpověď

    Zuza

    Zdravim mam the sims 4 v zakladu v originalu
    Plus dodatek get to work taky v originalu… oboje je anglucky nejde mi to zmenit. Uz jsem zkousela vsechny rady co tady pisete ale nic nepomohlo prepsala jsem na cs_CZ a furt nic uz jsem z toho na naervy. Zkousim to druhy den a porad bez viditelneho cile… 🙁 poradte prosiim

    #28338 odpověď

    Ája

    Ahoj.
    Asi před rokem jsem si stáhla The Sims 4. Je v angličtině. Zkoušela jsem ty pomocné komentáře na 1. straně…. Nic nefunguje…. Prosím o pomoc. Předem děkuju.

    #28571 odpověď

    Samuel

    Dobrý deň,

    Ja som si kúpil The Sims 4 a k tomu dodatok City Living iba v angličtine a teraz by som to nejako chcel nastaviť do češtiny,ale ani jeden návod nefunguje asi preto,lebo všetky návody sú na cracknutú verziu,ale ja mám kupenú. Keď to urobím v regedite, tak mi napíše : ,,uživatel nemá oprávnení spustit hru v nainstalovaném jazyce“. Skúšal som aj upgrade z the sims 4 na the sims 4 digital deluxe a nefunguje to, aj keď tam píše že je podporovaný aj český jazyk.

    #28572 odpověď

    Samuel

    Mám origin verziu (Digitálny kľúč)

    #28573 odpověď

    Samuel

    Neviete čo mam v tom prípade robiť?

    Ďakujem za odpoveď

    #28907 odpověď

    MacakovaK

    VŠEM KTERÝM TO PÍŠE TOTO ,,uživatel n:emá oprávnení spustit hru v nainstalovaném jazyce. Máte koupeno přes origin? Zavolejte na EA podporu. Třeba Vám stejně jako mě manažer udělá výjimku a přeinstalují vám to. 🙂

    #29445 odpověď

    MS

    Toto funguje:

    Nastavení: Čeština v The Sims 4

    Nastavení češtiny úpravou souboru. Pokud máte nainstalováno defaultně, hra se nainstalovala do Program Files.

    Proklikáme se do složky: C:\Program files (x86)\The Sims 4\Game\Bin a soubor RldOrigin.ini budeme editovat.
    U proměnné Language musí být hodnota: cs_CZ (druhý řádek)

    #29455 odpověď

    Kuba

    Mě to fungovalo přes ten regedit

    #29456 odpověď

    Kuba

    Mě to fungovalo přes ten regedit

    #29919 odpověď

    Anonym

    Pro všechny, kteří mají hru koupenou přes Origin – češtinu nemáte ve výběru jazyků díky tomu, že Origin (už celkem dávno) zrušil veškerou podporu pro náš krásný český jazyk. Všechny jejich hry už češtinu nemají zabudovanou

    #41952 odpověď

    Barbora

    Čauky všem stáhla sem si the sims 4 na xbox a potřebovala bych radu jak se dá přepnou do češtiny. Předem dík za odpověď

    #43344 odpověď

    Vladimír

    Díky za tvůj typ, bádal jsem nad tím asi 2 hodiny a už to jede 😀

Prohlížíte 12 příspěvků - 46 z 57 (celkem z 57)
Odpověď na: nastaveni cestiny
Osobní informace: