Kamera

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Hana a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2063 odpověď

    Ela

    Hrala jsem postupne vsechny Simsiky a Ctyrka je pro me zatim naprosta katastrofa. Nejvice me stve udesna kamera, kdy se cast ovlada mysi, cast v pravem hornim rohu, atd. Pred tim bylo super jak vsechny ovladaci ikonky byly spolecne v levo dole. Nevite, jak prepnout rezim kamery? Zkousim to ctrl shift tab a nefunguje mi to,…ta hra ma fakt hodne bugu,…

    #2681 odpověď

    Rena

    V nastavení hry si můžeš změnit kameru tak, abys tam měla stejné ovládání jako v The sims 3 🙂

    #4757 odpověď

    Paťo

    Prosím vás neviete čo s tým mám, keď som si to dnes nainštaloval, a spustil som si hru, vytvoril simíka, a keď som hral, tak celá obrazovka nebola zaostrená, ani na símíka ani na okolie, ako keby som to mal všetko nejakým spôsobom nezaostrené a vôbec neviem ako to zmeniť

    #41788 odpověď

    Kate

    Dobrý den,
    ode dneška mám problém s ovládáním kamery. Nejde mi posouvat obraz pomocí myši, respektive pomocí levého tlačítka myši. Nevíte, co s tím?

    #41802 odpověď

    Hana

    Mám to úplně stejně nechápu co s tím je a strašně mě to štve

    #41803 odpověď

    Hana

    Mᡠto úplně stejně dřív mi pohled šel upravovat myši a ted asi týden nemůžu a štve mě to

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
Odpověď na: Kamera
Osobní informace: