Hra padá – a vypína mi noťas

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Hra padá – a vypína mi noťas

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Rebeka a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíci.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29524 odpověď

    Kristína

    Zdravím všetkých.
    Mám taký ne/malý problém, ktorý mi znemožnil hrať hru.
    Nemám nejaký extra super herný noťas – mám obyčajný Dell Inspiron 15 5000 series (to je napísané na PC, na netu som ho našla pod názvom Dell Inspiron 15 FHD i3/4G/1TB/M430/W10/šedý). Noťas som si kupovala v dobe, keď som mala len základnú hru a aj na najvyšších grafických a celkovo herných nastaveniach mi fungovala na jedničku. Hra nepadala, občas keď bol čas, išla hra aj pár hodín v kuse. Takto to pokračovalo aj keĎ som už mala „Sadu 4“, „Sadu 5“ a „Život ve městě“. Bohužiaľ od kúpi „Hurá do práce“ a „Psi a kočky“ mi hra padá a pritom ako sa vypne, mi vypne aj celý notebook. A to po nejakých 10 minutách hrania a na najnižších herných nastaveniach! Nevie, prosím, niekto, čo to može byť? Ako sa to mohlo takto, ehm ehm, z ničoho nič? Som z toho dosť nešťastná.
    Ďakujem za odpovede, Kristína.

    #29525 odpověď

    Kristína

    Prípadne je možnosť nejakým zposobom odinštalovať nejaké balíčky na konkrétnom zariadení? Fakt v túto chvíľu nemám možnosť si kúpiť nové PC.

    #29571 odpověď

    Stese

    Ahoj.
    Vypada tona hardwarovy problem.Hra je narocna na grafiku,a tak sa chladiaci ventylator toci naplno,nasavas prach a ten zapchava chladiace rebra.Utekaj s tym do servisu,je to jednoducha zalezitost na stlaceny vzduch a par minut.Malo by to pomoct.
    PS.Je to standartny problem notasov.Doporucuje sa raz za pol roka ho prefuknut.

    #30297 odpověď

    Viera

    Ahoj, mám ten istý problém. Skúšala som s tým ísť do opravy, ale nič nepomohlo (iba som došla o kopu peňazí). Tiež sa mi to nestalo dokiaľ som nekúpila vylepšenie Psi a kočky . celkom ma to sklamalo, lebo hra bola drahá a mám ju rada. A NAJHORŠIE NA TOM JE, ŽE TÍ ČO SI TO IBA STIAHLI A NEKUPOVALI, NEMAJÚ TENTO PROBLÉM! No ja si ich nemôžem iba tak stiahnuť. Prosím pomôžte mi niekto, vďaka.

    #39481 odpověď

    Rebeka

    Ja nemám hru kupovanú, mám ju stiahnutú na usb, a mám tam aj všetky dodatky a hru mám už 6mesiacov a po dvoch mesiacoch hrania mi zrazu keď zapnem hru tak sa mi po 10tich minútach vypne ale notebook mi nevypne.. Neviem čím to je a tiež ma to dosť hnevá.. Notebook mám od značky UMAX čo som ani nevedela že taká existuje, má dosť malú pamäť a ani to není herný pc a mám v ňom stiahnuté len dve hry a nič iné.. A aj tie ledva idú a nemám peniaze na nový, lepší notebook… Neviem čo mám spraviť s tým.. Prosím poraďte mi dakto

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
Odpověď na: Hra padá – a vypína mi noťas
Osobní informace: