Hra mi nejde spustit!

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Hra mi nejde spustit!

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Abii a poslední změna proběhla před 3 roky, 10 měsíci.

Prohlížíte 12 příspěvků - 16 z 27 (celkem z 27)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29412 odpověď

    RC

    Pekný deň,
    môj syn sa hrá tiež túto hru a po určitom čase a aktualizácii Originu sa nedala hra hráť. Skúšal som hru nainštalovať od znova ,nový Origin, nový windows atď atď. Nakoniec som to vyriešil úplne náhodou. Naištaloval som najnovší Origin ktorý samozrejme nefungoval, a potom som našiel starú verziu Originu na internete myslím verziu 9.12. z roku 2016. Túto starú verziu som nainštaloval do pôvodného adresára Originu samozrejme som ignoroval upozornenia, že idem prepísať novú verziu staršou ale predstavte si hra funguje a nežiada si Origin žiadny update. Pre istotu so zakázal automatický update. Mám dojem, že výrobca použil Microsoft Visual 2015 ktorý robí problém. Je potrebné používať Microsoft Visual 2013. Neviem prečo si podmieňujete používať nejaký deb…. Origin.
    Ktorý slušných ľudí len otravuje a nedovoľuje hrať svoju hru ktorú si zaplatil.
    Od výrobcu je absolútne nedôstojné predávať za drahé peniaze tento program a podpora žiadna. Telefón nič, webová podpora nič. Ak si spočítam , že niekto zaplatí 200 € za produkt ktorý sa nedá používať tak to je na najlepšej ceste, že sa na nich podá trestné oznámenie.
    Dúfam, že táto moja informácia niekomu pomôže a bude sa môcť hrať hru ktorú si normálne zaplatil. S pozdravom RC

    #29451 odpověď

    Kateřina Mikysková

    Ahoj mám úplně stejný problém jako Kajza 🙁 Pomozte prosím.

    #29574 odpověď

    Eva

    Ahoj, zapnu si Origin kliknu na The Sims 4 ale nejde zmáčknout tlačítko play. Nevím čím to je. Zkoušela jsem počítač restartovat ale nic se nestalo. Tlačítko play pořád nejde zmáčknout. Nevíte někdo co s tím? Pomozte mi prosím někdo.

    #29753 odpověď

    Aleš

    Origin Sims 4, nejde znovu spustit. Objeví se hlášení: „Nelze spustit hru. Origin momentálně neběží. Před spuštěním Sims 4 nejprve spustťe Origin. [d3382ced:984c6a38:00000000:00000000] “ ačkoliv Origin prokazatelně běží. Co s tím?

    #29768 odpověď

    njhhhj

    mám stejný problém

    #29780 odpověď

    Michal

    Ahoj, jako několika lidem přede mnou mám stejný problém, ale nikde jsem se nedočetl jak to odstranit, ví někdo co s tím ? Před spuštěním Sims 4 nejprve spustťe Origin. [d3382ced:984c6a38:00000000:00000000] “ ačkoliv Origin prokazatelně běží.

    #29827 odpověď

    hanka

    Mám uplně stejný problém jako Aleš a Michal pomozte prosím.

    #30272 odpověď

    Patrik

    Zdravím, taky jsem měl problém se spuštěním hry, s tím že nejelo tlačítko play. Napadlo mě restarovat počítač, což nepomohlo. Nakonec mi pomohlo, když jsem zmáčknul settings (to ozubené kolečko, hned vedle tlačítka play) a zvolil možnost repair. Poté se tlačítko play znovu objevilo.

    #31057 odpověď

    Ella

    Ahojda,
    mám stejný problém, na tlačítko „Play“ prostě nejde kliknout. Je tu možnost, kterou můžete zkusit a uvidíte, zda bude nějaká změna. Klikněte na „My Game Library“ neboli prostě herní knihovnu a poté klikněte pravým tlačítkem myši na The Sims 4 a zvolte „Repair“, což znamená oprava. Proběhne oprava hry. Zkontrolujte také, zda nemáte antivirus, který by mohl blokovat aktualizace Origin a této hry. Nic jiného mě nenapadá.

    #38995 odpověď

    Denisa

    Dobrý den, prosím vás nejdou mi spustit Sims4, aktualizovala se hra a od té doby se sice začne načítat, ale jak tam njíždí ten úvodní kosočtverec zelený, tak pak se to sekne a vrátí mě to na obrazovku. Co s tím prosím?

    #39142 odpověď

    Abii

    Hra mi už asi 2týdny nejde spustit když ji chci zapnout přes origin normálně kliknu kliknu na tlačítko play ono se to načítá potom to jakoby problikne já chvíli vidím domovskou obrazovku a potom se to vrátí zase na origin a já můžu na tlačítko play klikat do nekonečna. Kamarádka mi říkala že když hrála ts4 a jzkousela zapnout tak ji tam pořád běhalo jakože ts4 hraju. Myslela sem si že by to možná mohlo pár novými downloady které sem si ten den co hra poprvé nešla zapnout stáhla tak sem je vyndala ze složky mods ale pořád to nešlo. Na originu se nahoře psalo že nebudete moct hrát s nebo vidět svoje kamarády nebo tak na že ten problém bude trvat do 22. Června což bylo včera tak jsem myslela ze mi to možná proto nejde zapnout ale třeba kamarádce se tam nic napsalo tak vážně nevím čím to je už sem několikrát resetovala notebook zkoušela offline mod a i sem zkusila nějaký tlačítko repair game které tomu aby hra šla zapnout mělo pomoct i sem se asi 2 odhlasovala z originu. Kdyby někdo měl stejný problém nebo věděl co s tím tak moooc prosím napište protoze já už jsem z toho úplně zoufalá 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    #39143 odpověď

    Abii

    Ahoj mám stejný problém možná zkus jít do my game library pravým tlačítkem myši kliknout na ikonku ts4 a kliknout na tlačítko repair to by prý mělo pomoct mě to třeba nepomohlo ale možná ti to pomůže a jestli už si problém nějak vyřešila tak mi moc moc prosím napiš jak

Prohlížíte 12 příspěvků - 16 z 27 (celkem z 27)
Odpověď na: Hra mi nejde spustit!
Osobní informace: