Hra mi nejde spustit!

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Hra mi nejde spustit!

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Abii a poslední změna proběhla před 3 roky, 10 měsíci.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 27)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1863 odpověď

    KatEli

    Ahoj lidi,
    14. 9. jsem si koupila v obchodě original The sims 4. Doma jsem hru bez problémů nainstalovala na noťas a vesele hrála. No po týdnu se mi hra nechtěla spustit, ikonka nereagovala, ale po chvilce snažení se přece jen spustila a já nad tím problémem jen mávla rukou.
    Pár dní na to se problém opakoval (ikona opět nereagovala) a zase se záhadně vyřešil → když jsem vložila do noťasu disk, tak se hra krásně spustila.
    Další den už nešla spustit ani s diskem a to už mě ta hra opravdu začínala sr*t! Kamarádka mi poradila, že mám zkusit restartovat noťas. Po restartování hra opravdu šla a já zase byla spokojená.
    Dnes 5. 10. hra zase nešla spustit ani s diskem a dokonce ani po restartování! Kamarádčina další rada zněla, že mám hru odinstalovat a znovu nainstalovat. Hru jsem tedy odinstalovala, ale ejhle ono to nejde nainstalovat zpátky! Klikam na ikonku nainstalovat jak deb*l, ale nic se neděje!!!! Ikonka originu taky nereaguje!
    Už mě to fakt nebaví! Kromě toho spouštění hra hrála skvěle a všechno pracovalo jak má. Nevíte někdo, co s tím mám dělat? Nemáte někdo stejný problém?

    #2441 odpověď

    Ell

    Ahoj, stalo se mi neco podobneho. Dostala jsem TS4 a hned se tesila jak si zahraju. Prihlasila se na origin a instalovala prvni a druhe cd. To slo v pohode. Ale potom se stalo, ze to nejde spustit. Kdyz klikam na ikonu, tak to jen chvili premysli a potom nic. A kdyz to chci spustit pres origin, tlacitko hrat tam neni. A pritom mi to pri jine instalaci pise: ukoncit TS4, coze?! Po chvili jsem ojbevila chybu. Nekompaktibilni( nebo jak se to pise). Vubec nevim co mam delat.

    #2454 odpověď

    kajza

    Hru jsem dostala na Vánoce. Poprvé mi jela, po druhé se mi hra vypla a naskočila cedulka hra The sims 4 přestala pracovat. Hned jsem ji zapla znovu a hra jela normálně. Ten stejný den později jsem ji zapla znovu, hrála jsem a za chvíli zase přestala hra pracovat. chtěla jsem ji zapnout hned znovu, ale u myši na obrazovce mi jen vyskočí kolečno načítání a po chvíli zmizí. Zkouším pořád dokola a pořád to samé. Tak zmáčknu Origin a zkusím hru zapnout přes něj ale tlačítko hrát nejde zmáčknout. Počítač jsem restartovala a stále nic, hru jsem neodinstalovávala a počáteční instalace proběhla bez problémů. Prosím pomozte, kdyžtak pište sem, nebo na email: kajza80@seznam.cz

    #4236 odpověď

    Ela

    Ahojky, prosím pomozte mi také!
    Jsem na tom úplně stejně jako vy. Jelikož nemám moc často internet tak jsem hru pravidelně neaktualizovala a když jsem se konečně k internetu dostala aktualizaci nešlo uskutečnit (a upozorňuji že hru jsem normálně koupila v obchodě!). A když to teda nešlo aktualizovat rozhodla jsem se hru odinstalovat a pak ji znovu nainstalovat…jak vám jistě už došlo hra z disku nainstalovat nešla a ještě víc mě štve že jsem za to utratila dost peněz a stejně to nefunguje!! Tak pokud máte radu jakoukoliv napište mi na: ela.divincova@seznam.cz a budu vděčná za každou pomoc protože ve svém okolí nemám žádného IT experta…

    #4375 odpověď

    maki

    Taky mám stejný problém jako předchozí uživatelé, prosím poraďte…

    #4452 odpověď

    rosallie

    Mám stejný problém.!!!!! Hra the sims 4 mi nejde spustit atˇdělám cokoliv, mám koupenou základní verzi a jinak nc. V ní jsou dvě cédéčka, ani na jedno mi nic nereáguje. Zkusila jsem hru ktulizovat, ale nepodařilo se a k tomu mi zmizela možnost právě té aktulizace. Nevím, kde je chyba v originu?, v Sims?…. Moc děkuji :)…Hra drahá a po třech dnech hraní nefunguje a dát tolik peněz!!!!!!! No zatraceně, že jsem si nepočkala pár dní, spolužačky mají hru stáhnutou a mají v ní i hurá do práce a ten s tím stahováním a večírek, ale nééé já jsem nechtěla problémy, pořídím si origin, a do tří dnů mám stejné problémy jako vy!!!! :(. Rose

    #4575 odpověď

    jarka

    Dobrý den,
    po poslední aktualizaci mě Sims 4 nešly spustit. Odinstalovala jsem Sims4 a znovu nainstalovala. Aktualizoval se mi Origin i Sims 4, ale nejde znovu spustit. Objeví se hlášení: „Nelze spustit hru. Origin momentálně neběží. Před spuštěním Sims 4 nejprve spustťe Origin. [d3382ced:984c6a38:00000000:00000000] “ ačkoliv Origin prokazatelně běží. Odinstalovala jsem Microsoft Security Essential – stejný výsledek.
    Děkuji za odpověď.

    Jarka

    #4804 odpověď

    Švihulka

    Ahoj, házelo mi to stejnou hlášku a pomohlo mi znovu nainstalovat Origin – stáhnout z webové stránky a nainstalovat a Sims 4 se zase rozeběhly.

    #5341 odpověď

    Dominik

    Švihulko Udělal jsem to samý jako ty a pořád mi to píše to samí. Nevíš proč?

    #5650 odpověď

    Barush

    Mohla by jsem poprosit o radu.. mám THS4 a normálně mi běžela ale když jsem to dneska chtěla si zahrát tak mi to hodí tabulku kde je napsáno tohle -„Nelze spustit hru. Origin momentálně neběží. Před spuštěním Sims 4 nejprve spustťe Origin. [d3382ced:984c6a38:00000000:00000000] “ :// mohli by jste mi prosím někdo poradit aby mi hra opět šla 😉

    #5674 odpověď

    terka

    Dobrý den nejde mi spustit hra prý nemám požadované data já jsem ji spustila a vypla stáhla nějaké oblečky chtěla jsem se na ně podívat a potom mi to nešlo udělala jsem novou složku saves ale nejde pomozte mi jak mám hru přeinstalovat??to mi píšou děkuji mockrát

    #6446 odpověď

    pavol

    hru som nainštaloval v pohode ale keď som dal play tak mi napísale že ERROR. môžete mi niekto prosím pradiť

    #6456 odpověď

    Jana Racková

    Dobrý den,
    hru na jeden ntb vůbec nelze instalovat, na druhém výborně běžela dva dny, pak už ji nelze rozjet. Kapesné dětí je fuč? Zkontrolováno, restartováno atd vše.. Děkuji

    #6955 odpověď

    Jaroslav

    mne nejde spustit Sims 4 pač mám AVG

    #6968 odpověď

    Diana

    Dobrý večer,
    mám problém s hrou the sims 4, nedá se nainstalovat. Koupila jsem si novou hru The sims 4 strašně jsem se na ni těšila a už 3 dny to zkouším nainstalovat a už u prvního cd to nejde. Objeví se mi tabulka se 3mi pokyny a pod tím pokračovat tak na to kliknu a nic se neděje. Poraďte mi prosím co s tím. Děkuju Diana

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 27)
Odpověď na: Hra mi nejde spustit!
Osobní informace: