Dlouhé načítáni!!!

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Dlouhé načítáni!!!

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Klarsims a poslední změna proběhla před 6 roky, 4 měsíci.

Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2584 odpověď

    Nicol

    Ahoj prosím můžu se zeptat když jdete do města jak dlouho se vám hra načítá? mě asi 4.minuty a myslím že by to tak být nemělo.
    Prosím kdyby někdo věděl co s tím odepište!!!

    #2585 odpověď

    Áďa

    Ahoj,
    mě trvá cesta do města asi 30 sek. Zkus si před zapnutím hry vypnout všechny prohlížeče aplikace jako např. Skype, Java… Možná to pomůže 🙁

    #2595 odpověď

    admin Honza
    Správce

    Ahoj, neměřil jsem to, ale rozhodně jsou 4 minuty příliš dlouhé na to, aby bylo vše v pořádku. Splňuje počítač hardwarové a systémové požadavky? Je na disku dost místa? Není v počítači nějaký škodlivý software?

    #2684 odpověď

    Kristýna Votavová

    Ahoj mám the sims 4 a instalovala jsem to a trvalo mi to asi minutu než se mi to naběhlo a pak jsem to odinstalovala protože jsem tam neměla galerii a znovu to instaluju ale trvá mi to už několik hodin a vleče se to strašně pomalu je a je to teprve na 38 procent je možný že se mi k tomu přidaly ještě nějaký aktualizace a shrnulo se to k tomu a proto to trvá tak dlouho nebo proč?

    #2685 odpověď

    Nicol

    No to nevím mě se to instalovalo teda za 4 hodiny a i mému bráchovy který má jiný notebook.Takže asi to máš správně ale fakt nevim

    #2693 odpověď

    admin Honza
    Správce

    Doporučuji stáhnout antivirový program a prověřit, jestli není v počítači nějaké smetí, protože 4 hodiny instalování rozhodně nejsou normální, The Sims 4 se instaluje maximálně pár desítek minut. Taky je důležité, zda hru instalujete z přiloženého DVD, nebo stahujete vše z internetu – pak by to mohlo být pomalé, pokud nemáte rychlý přístup k internetu.

    #2777 odpověď

    Kristýna Votavová

    Když instaluju the sims 4 je jedno jestli je to z 1.prilozeneho disku nebo z 2. ?

    #28473 odpověď

    Hanka

    Take se mi načítá do cca 5 min. PC mám rok starý, antivir funkcni a spousta místa na disku! Když konečně simik někam dorazí a nebo přijde domů tak trvá dalších 5 minut nežli se načte zařízení domu a dá se se simikem vůbec pohnout nebo obrazovkou. To samé se i děje když kliknu v režimu života na režim stavby!! Pritom nastavení hry mám na to nejnižší notebook! Hru mám bez modu, čistou a poctivě zakoupenou i z dodatky, téměř všemi!

    #28924 odpověď

    Lucie

    Ahoj, mám problém, nainstalovala jsem si the sims 4 i s dodatky hurá do práce, únik do přírody atd atd. Všechny byly v češtině a hra jela v pořádku. Jakmile jsem si ale nainstalovala dodatek život ve městě, který je v angličtině tak se stal problém. Hra se zapne, můžu vytvořit rodinu atd, ale když chci jít na pozemek a hrát tak se to vůbec nennačte. Poradíte prosím kde jsem udělala chybu?? Dodatky jsem si kontrolovala a mám je všechny, tak že tím to asi nebude. Předem děkuji za odpovědi.

    #29239 odpověď

    Lucia

    Mám rovnaký problém, ale keďže som si inštalovala všetky dodatky naraz tak neviem prečo..

    #29262 odpověď

    Nicol

    Me se pri zapnuti nacita ten kosočtverec 20 min a i po restartovani pc

    #29395 odpověď

    Klarsims

    Zdravím. Ještě cca 1 měsíc zpátky mi tsr fungovali normálně, ale teď hru spustm, vytvořím simíka a chci ho nastěhovat . Vyberu si pozemek, přijmu, ale hra se mi načítá a do režimu života se nedostanu. Prosím o radu.

Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (celkem z 12)
Odpověď na: Dlouhé načítáni!!!
Osobní informace: