Dlouhé načítáni!!!

Domů Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře Dlouhé načítáni!!!

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Klarsims a poslední změna proběhla před 1 rok, 1 měsíc.

Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (z 12 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2584 Odpověď

  Nicol

  Ahoj prosím můžu se zeptat když jdete do města jak dlouho se vám hra načítá? mě asi 4.minuty a myslím že by to tak být nemělo.
  Prosím kdyby někdo věděl co s tím odepište!!!

  #2585 Odpověď

  Áďa

  Ahoj,
  mě trvá cesta do města asi 30 sek. Zkus si před zapnutím hry vypnout všechny prohlížeče aplikace jako např. Skype, Java… Možná to pomůže 🙁

  #2595 Odpověď

  admin Honza
  Klíčník

  Ahoj, neměřil jsem to, ale rozhodně jsou 4 minuty příliš dlouhé na to, aby bylo vše v pořádku. Splňuje počítač hardwarové a systémové požadavky? Je na disku dost místa? Není v počítači nějaký škodlivý software?

  #2684 Odpověď

  Kristýna Votavová

  Ahoj mám the sims 4 a instalovala jsem to a trvalo mi to asi minutu než se mi to naběhlo a pak jsem to odinstalovala protože jsem tam neměla galerii a znovu to instaluju ale trvá mi to už několik hodin a vleče se to strašně pomalu je a je to teprve na 38 procent je možný že se mi k tomu přidaly ještě nějaký aktualizace a shrnulo se to k tomu a proto to trvá tak dlouho nebo proč?

  #2685 Odpověď

  Nicol

  No to nevím mě se to instalovalo teda za 4 hodiny a i mému bráchovy který má jiný notebook.Takže asi to máš správně ale fakt nevim

  #2693 Odpověď

  admin Honza
  Klíčník

  Doporučuji stáhnout antivirový program a prověřit, jestli není v počítači nějaké smetí, protože 4 hodiny instalování rozhodně nejsou normální, The Sims 4 se instaluje maximálně pár desítek minut. Taky je důležité, zda hru instalujete z přiloženého DVD, nebo stahujete vše z internetu – pak by to mohlo být pomalé, pokud nemáte rychlý přístup k internetu.

  #2777 Odpověď

  Kristýna Votavová

  Když instaluju the sims 4 je jedno jestli je to z 1.prilozeneho disku nebo z 2. ?

  #28473 Odpověď

  Hanka

  Take se mi načítá do cca 5 min. PC mám rok starý, antivir funkcni a spousta místa na disku! Když konečně simik někam dorazí a nebo přijde domů tak trvá dalších 5 minut nežli se načte zařízení domu a dá se se simikem vůbec pohnout nebo obrazovkou. To samé se i děje když kliknu v režimu života na režim stavby!! Pritom nastavení hry mám na to nejnižší notebook! Hru mám bez modu, čistou a poctivě zakoupenou i z dodatky, téměř všemi!

  #28924 Odpověď

  Lucie

  Ahoj, mám problém, nainstalovala jsem si the sims 4 i s dodatky hurá do práce, únik do přírody atd atd. Všechny byly v češtině a hra jela v pořádku. Jakmile jsem si ale nainstalovala dodatek život ve městě, který je v angličtině tak se stal problém. Hra se zapne, můžu vytvořit rodinu atd, ale když chci jít na pozemek a hrát tak se to vůbec nennačte. Poradíte prosím kde jsem udělala chybu?? Dodatky jsem si kontrolovala a mám je všechny, tak že tím to asi nebude. Předem děkuji za odpovědi.

  #29239 Odpověď

  Lucia

  Mám rovnaký problém, ale keďže som si inštalovala všetky dodatky naraz tak neviem prečo..

  #29262 Odpověď

  Nicol

  Me se pri zapnuti nacita ten kosočtverec 20 min a i po restartovani pc

  #29395 Odpověď

  Klarsims

  Zdravím. Ještě cca 1 měsíc zpátky mi tsr fungovali normálně, ale teď hru spustm, vytvořím simíka a chci ho nastěhovat . Vyberu si pozemek, přijmu, ale hra se mi načítá a do režimu života se nedostanu. Prosím o radu.

Prohlížíte 12 příspěvků - 1 z 12 (z 12 celkově)
Odpovědět: Dlouhé načítáni!!!
Informace o Vás: