Chudnutie

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Nikita a poslední změna proběhla před 6 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2465 odpověď

  Sofia

  Potrebujem pomoc! Ako mám dať dieťa aby cvičilo? 😀 Je strašne tučná a potrebujem aby schudla. A, nezdá sa vám, že simíci veľmi rýchlo po jedle tučnú? Ďakujem za odpovede. 🙂

  #2781 odpověď

  Kristýna Votavová

  Sofia: bud je aktivní a to pak klikneš na zem a vybereš cvičit a pak vybereš co a když neni aktivní tak jí kup cvičící stroj je v koňíčcích a pak ťukneš na posilovat nebo běhat nebo vzpírat to je podle toho co to je a nebo na ní klikneš a dáš běhat a nebo jeť do posilovny a cvič tam na cvičících strojích.

  #2787 odpověď

  admin Honza
  Správce

  Simíci tloustnou vždycky, když žerou jako prasata. 🙂 Jídlo funguje hodně podobně jako ve skutečnosti, „nezdravé“ pokrmy Simíkům nesvědčí. Například budou mít brzy po nezdravém jídle opět hlad.

  #41184 odpověď

  Nikita

  Jo to jsem si taky říkala, bylo by dobré kdyby měli simíci možnost výběru třeba nějakého takového zdravějšího jídla. A tolik by třeba nepřibírali, ale myslím že taková možnost v herní nabídce není.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Chudnutie
Osobní informace: