AKTIVAČNÍ KÓD

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře AKTIVAČNÍ KÓD

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Lara / Zara a poslední změna proběhla před 3 roky, 10 měsíci.

Prohlížíte 13 příspěvků - 16 z 28 (celkem z 28)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5125 odpověď

    Nikol

    Ahoj, mám problém když jsem si nainstalovala hru The sims 4 Deluxe tak to chtělo abych se přihlásila na Origin. To jsem udělala , ale chce to nějaký kód, který vůbec nevím a nikde není napsaný. Poradí mi prosím někdo? Předem děkuju.

    #5189 odpověď

    admin Honza
    Správce

    Je napsaný někde v balení se hrou. Vždycky.

    #5220 odpověď

    Venda

    Ahoj, mám zakoupenou hru the sims 4 ale abych mohla hrát musí aktivovat origin jenže když zadám produktový kód tak mi to píše že tento produkt již byl použit. Co mám dělat?

    #5273 odpověď

    terezka

    prosim chcu hrat the sims 4 nainstalujete ji a spustite

    #6449 odpověď

    Adéla

    Ahoj! Koupila jsem si hru The SIMS 4 a na originu mi hrací čas již vypršel.. Jak a kde mám zadat produktový kód? Díky 🙂

    #28036 odpověď

    Lilísek

    Ahoj,mám problémy s aktivačním kodem ke hře The Sims 4.Koupila jsem si kod stáhla Origin, dala tam kod vše fungovalo (hra jela).Po roce jsem měla problémy s PC a když dám DVD do PC, zapnu Origin, a když chcu znova stáhnout hru The Sims 4 tak to po mě chce aktivační kod. Když kod zadám tak mi napíše že kod už byl použit.Nevím co mám dělat 🙁 ,novou hru už koupit nemůžu.Prosím poraďte,ahoj 🙂

    #28192 odpověď

    Iveta

    Lilisek: Musís se přihlásit na stejný origin účet, na který jsi hru již dříve zaregistrovala, jinak to bude stale hlasit, ze kod byl pouzit. V takovém případě ani není třeba použít dvd hry. Stačí tu zaregistrovanou jen znovu stáhnout a nainstalovat přes origin. Mě to tak jde na 2 počítačích (na starém uz sice nehrají, ale zkousela jsem hru zapnout a jde) jen musím být vždy prohlášena na stejný origin účet.
    Pokud jsi na stejném účtu jako dřív, napiš si na technickou podporu hry a pošli jim ofocenou účtenku s datumem, kdy sis hru kupovala, aby měli důkaz, ze se nejedná o nelegálni stazenou hru.
    A jinak, ja mam jen základní hru zakoupenou jako krabicovou verzi (chtěla jsem tu premiovou edici co elektronicky nebyla mozna) a dodatky uz jsem si kupovala jen přes origin (vždy když mají slevy) a mám pak jistotu, že jsem si je zakoupila přímo u výrobce a problém by tak neměl nastat.

    #29995 odpověď

    natalie kralova

    dobrý den můžu se zeptat jestli se dá stáhnout přes internet the sims4?

    #30013 odpověď

    Eleanor01

    Dobrý den, Natálie, ne nemůžete si to stáhnout, je to nelegální, musíte si to koupit.

    #30015 odpověď

    Eleanor01

    Kdybyste si to stáhla, akorát si můžete do PC dostat nějaký vir, navíc byste neměla přístup online ke galerii, kde si můžete stahovat simíky, domy od ostatních lidí a také byste neměla k dispozici nejnovější herní aktualizace, to znamená různé opravy, nový obsah, který občas EA dává zdarma do hry atd. Mnohem lépe uděláte, když si hru koupíte, a ještě zdůrazňuji, že stahování her je nelegální, takže tak.

    #30016 odpověď

    Eleanor01

    A ještě jedna věc, je všeobecně známo, že mnohým lidem, kteří si jakýkoli díl The sims stáhli, tak jim hra často dělala různé problémy např. nešlo stavět, nefungovaly downloady atd.

    #38989 odpověď

    Eliška

    Ahoj, už asi 3 roky hraju the Sims 4. Ale teď jsem jí dlouho nehrála. Když jsem jí dnes po dlouhé době zapla chce to po mě aktivační kód i přesto že jsem na stejném účtu. Bohužel nemohu zjistit zda se to stalo i u mých ostatních her protože na Originu mám jen tuhle.
    Předem děkuji za odpověď či za snahu pomoci. ❤️

    #39102 odpověď

    Lara / Zara

    Dobrý deň, neviem či sa dá keď si kúpite kód ako ho rozpoznať či je XBox alebo PC. Alebo je to kód ako kód že nezávysi od toho či je na čo? Prosim potrebujem surnu pomoc naozaj neviem. Ak niekto má s týmto skusenosti bola by som rada ak by ste mi napisali. Ďakujem za každé info alebo odpoveď.

Prohlížíte 13 příspěvků - 16 z 28 (celkem z 28)
Odpověď na: AKTIVAČNÍ KÓD
Osobní informace: