adopce, předčítání

Úvodní stránka Fóra The Sims 4 Obecná diskuze o hře adopce, předčítání

Zvolené téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Nini a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1848 odpověď

    klara

    jak adoptovat simíka a jak předčítat dětem knihy?

    #1860 odpověď

    pet

    Adopce se dá provést kliknutím na pc rodiny a vybrat domácnost a pak je tam možnost adopce – za 1000,-.

    #1861 odpověď

    klara

    PRÁVĚ TO TU NEMÁM ŽÁDNEJ VÝBĚR DOMÁCNOSTI

    #3995 odpověď

    viktorie Jařabová

    jak dám dítě k adopci?
    narodily se mi 4 děti a jedno nechci 🙂

    #6480 odpověď

    Ema

    Ako dam dieta do adopcie lebo mam ich 6 a 4 Nechcem prosim pomoc

    #6505 odpověď

    Irča

    Podle mně nemůžete dát dítě k adopci, můžete dítě adoptovat ale ne dát k adopci, co jste si natropili o to se taky starejte jako v životě… 😉

    #6512 odpověď

    Iva

    Dá se dát dítě k adopci. Když vám to nahoře napíše že to batole má hlad, tak ho prostě nekrmte.

    #6513 odpověď

    Iva

    A předčítat múžete jen když sou děti, pak kliknete na knižku, dejte volbu číst díteti vyberte díte kterému chcete číst a hotovo!

    #6514 odpověď

    Natka

    Mě to ale nenabízí číst dítěti když kliknu na dětskou knihu (a ano mám tam děti)

    #6520 odpověď

    Iva

    jo na to sem zapomněla, dá se jim číst jen dětské knižky

    #7072 odpověď

    terka

    Ahoj
    Některým lidem co už mají TS2 ,TS3 a TS4 tak se jim nejvíc líbí 3 a víte čim to je je to tím ze už jsou na to zvyklí ja jsem si jako prvni koupila 4 a pak trojku a ta mš moc zklamala myslela jsem že bude lepší.Pro začátečníky co nemají trojku tak doporučuji čtyřku proty co však mají trojku tak si čtyřku nekupujte protože VÁS by zklamala nekupujte.

    #7075 odpověď

    terka

    Omlouvám se spletla jsem si stránku proto se omlouvám že sem recenzi napsala sem.Jinak adopce je přes počítač

    #7261 odpověď

    Martina

    Když dám adoptovat dítě, tak mi to potom hodí nějakou chybu a Simík se s dítětem domů nevrátí, v čem je chyba?

    #29778 odpověď

    Tete

    Můžu ve hře adoptovat psa?

    #29889 odpověď

    Emil Kousal

    Jak můžu dát štěně k adopci????

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 19)
Odpověď na: adopce, předčítání
Osobní informace: