The Sims 4 už zítra!

Už zítra si můžeme v České republice konečně zahrát The Sims 4! Čtenářům, kteří si hru předobjednali, už padají do poštovních schránek, a hra již je nyní v prodeji – pokud nyní objednáte, zítra budete také moct hrát.

Už jen 1 den!

Již zítra!

Již zítra!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky , , a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

17 komentářů u „The Sims 4 už zítra!

 1. Jak to tedy je? Teď jsem si jí přinesla domů, začala instalovat, stáhl se mi origin a na něm jsem dala předběžné stahování. Jak to bude až se to dostahuje?

  • to by mě taky zajímalo to jako nemůžu hned hrát tak proč už to je teda v prodeji mě taky dneska odpoledne došla domů

   • Hrát je možné od 4. 9., v prodeji je to kvůli tomu, aby největší fanoušci nemuseli zítra čekat na otevírací dobu obchodů či na příchod pošťáka. 🙂

   • Já jí hrál už v pondělí borci… Všichni si jí objednáváte, Banán jí má zadara a před termínem 😀

    • A ještě dodám- Sims 3 bylo skutečně lepší. Willow Creek je příliš malé, nejsou tu obchody (potravinářství, knihkupectví), taky je v Sims 4 hrozně málo povolání, pokud Simík odejde do práce, nebo do školy, nemůžete vidět, kde ta škola je, protože tam prostě není…

     • Hrál. Ale taky jsem hrál plnou hru. A ta mě právě tak zklamala.

 2. Doporučuju všem, aby si prohlídli gameplaye na youtube, protože za takovou hru jim zaplatit takovou sumu je ubohost. Za mě nejhorší díl a vypadá to, že absolutně tuctovej díl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *