The Sims 4 oficiálně vydáno v České republice!

The Sims 4 bylo oficiálně vydáno v České republice! Ti, kteří si hru předobjednali, mohli úderem dnešní půlnoci konečně začít hrát, vy ostatní nezoufejte, pořád si můžete vybrat ze tří edic (pozor, zásoby limitované sběratelské edice se rychle zmenšují).

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky a jeho autorem je admin Honza. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Mohlo by vás o The Sims 4 dále zajímat:

4 komentáře u „The Sims 4 oficiálně vydáno v České republice!

  1. Jop, skutečně nejlepší díl za celou sérii!
    Mezitím co trojka se mi zdála jako tank, tady všechno fachčí plynule, a já prostě nemám žádný důvod si stěžovat… (hlavně to „cartoonovské“, jak někdo říká, podání celkového vzhledu se mi líbí; je to tak důvtipné samo o sobě)… Líbí se mi, že je tam omezené množství barev pro oděv, nábytek, tapety, podlahy, etc. (ale stále je toho dost, z čeho vybírat; a rozhodně je to tak lepší než TS3 a jeho tvorba vzorů…, s tím se lidi pak zasekávali a patlali hodiny a hodiny), a taky nová CAS (a neříkejte – zejména pánové, protože u nás už se jeden s ženským hrudníkem bavil… 😀 – že to není hotový luxus oproti předchozím barovacím tvorbám)… A co teprve budování domu! Vážně se mi líbí ta nová myšlenka z velikostí stěn nebo dokonce tvarů. Upřímně mě pobavili taky nové reakce simíků a ty jejich obličeje při jednotlivých náladách… To prostě nemá chybu! 😀

    Ještě jsem to všechno nevyzkoušela a jak se tak dívám, bude mi trvat ještě pár týdnů, než to tam všechno prohrabu. TS4 se prostě nedá zatím nic vytknout!

    Jestli se navíc v tomhle duchu ponesou i další dodatky a datadisky… <D

  2. První dojem po zapnutí hry v 0:00 byl pro mě šok a strašné zklamání. Očekávala jsem od toho mnohem více. Zejména od světů, spadla mi brada až na zem, když se mi objevila šedivá obrazovka s ulicemi. A však druhý den po probuzení, ze mě zklamání opadávalo, teď jsem stejně nadšená jako každý simař. Narazila jsem na skvělé věci, které jsou skutečně vychytané a ušetří spoustu práce, např stavění domů i vytváření sima je o mnoho lepší. Bohužel musím ale říci, že mi tam spousta věcí chybí. Určitě postrádám bazény (které jsem teda měla vždy jen na okrasu) a batolata, které všichni tak milujeme. Doufám tedy, že na tom tvůrci ještě zapracují a mile nás překvapí dodatky a kolekcemi. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *