Nové rozšíření Život ve městě!

Je tady nové rozšíření pro The Sims 4! Jmenuje se Život ve městě a Simíci si vyzkouší úplně nový životní styl takřka v ruchu velkoměsta jménem San Myshuno.

The Sims 4: Život ve městě

The Sims 4: Život ve městě

The Sims 4: Život ve městě

Rozšíření Život ve městě přidává spoustu nových herních možností. Simíci se mohou nastěhovat do bytu ve městě San Myshuno a ocitnout se tak v centru dění. Pravda, jejich první byt bude zřejmě trochu menší, ale když budou úspěšní ve své kariéře, třeba dosáhnou i na luxusní střešní penthouse. Nevýhodou bytu ve městě bude samozřejmě to, že budeme limitováni v jeho stavebních úpravách – pan domácí vás nenechá jen tak bourat nosné zdi jeho velkolepého domu. Na druhou stranu se můžeme těšit na nové možnosti, které jsme zatím neměli.

Na Simíky dále čekají novinky jako tematické festivaly – na Geekconu se určitě nudit nebudou. Několik nových kariér poskytne Simíkům nové příležitosti jak prorazit a vyniknout a samozřejmě vydělat nějaký ten simoleon. A když už budou mít všeho dost, zajdou si podívat na městské trhy, zablbnout na karaoke nebo si jen tak zahrát třeba basketbal.

Rozšíření Život ve městě vychází 3. listopadu 2016!

Podívejte se na screenshoty z rozšíření Život ve městě, nebo rovnou shlédněte oficiální upoutávku The Sims 4: Život ve městě.

1 komentář u „Nové rozšíření Život ve městě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *